La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1714 Culés

0


No niestety, jednak w takim momencie nie widzę sensu, żeby zawodnik grał dalej w podstawowym składzie rezerw. Barca nie będzie nikomu ogrywać zawodników. Lepiej już niech gra tam Alarcon, czy nawet Lamine. Może to będzie strata w lidze na poziomie sportowym, ale rezerwy nie są dla wyników, tylko do ogrywania zawodników do pierwszego zespołu. A Barbera no cóż niech poczeka te kilka miesięcy do końca sezonu, łapiąc ogony albo grając w drużynach młodzieżowych.

0

@KrwawiaceoczyVEB Czuje, ze to moze byc podobny przypadek do Abela Ruiza - sporo bramek w mlodziezowce, a pozniej przepadl jak kamien w wode.

1

@JimMorrisonFCB ale on nie gra teraz w młodzieżówce.

1

@Azi Skrot myslowy, chodzilo mi o Barce B.

konto usunięte

0

@KrwawiaceoczyVEB No, wybitnie się w tej trzeciej lidze ogrywają.

0

@anxted No niestety jest jak jest, Marquez woli szrot z zewnątrz.

0

@JimMorrisonFCB Akurat Ruiz w rezerwach był słabiutki

0

@KrwawiaceoczyVEB Cos tam postrzelal.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?