La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1124 Culés

2

Kupiłem se w końcu PlayStation 5, zgadza się nie będę miał co jeść, ale nie to jest ważne. Zastanawia mnie jedna rzecz, tam widziałem jakąś reklamę pada jakiegoś edge dual sense czy coś za 1200 zł, ktoś kojarzy skąd ta cena? Czy to ma jakieś ukryte funkcje typu masaż, albo wyciskanie wolnoobrotowe czy po prostu naciąganie na hajs?

4

@Mario96w To jak umrzesz z głodu,to możesz przepisać na mnie te ps5

konto usunięte

1

@Mario96w naciąganie na hajs najśmieszniejsze jest to ze ma ssłabsza baterie od podstawowego starcza na 3-4 h grania. Masz wymienne gałki bo potrafią dryfować po jakims czasie, wiec wtedy sobie dokupisz za 130zl 1 nowa gałkę xd Smart xd JA ostatnio kupiłem za 320zł PAd 8bidto do pc i swicha, który ma magnetyczne gałki z ,,efektem hala,, które w praktyce maj się nie ścierać. Ogólnie te wszystkie pady elit to żart, ten xbox elite2 rozpadł mi się po roku . gumy na rękojeściach pada podpadały.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?