La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1258 Culés

13

Fakt jest taki, że przegraliśmy dwumecz w tej chwili z jedną z najlepszych drużyn w Europie. United w takiej formie jest w stanie pokonać każdego.

Co ważniejsze, przegraliśmy po wyrównanym dwumeczu, po indywidualnych błędach, gdzie zabrakło w rewanżowym meczu naszych 3 kluczowych piłkarzy (Gavi, Pedri i Dembele.

Pominę to, że Kounde jest zajechany a Lewandowski ma jakieś personalne problemy.

Bramkarz ma 30 lat i jeszcze kilka na najwyższym poziomie.

BACK to średnia wieku na poziomie 23 lata. Oni będą lepsi a już prezentują bardzo wysoki poziom.

Duet Gavi-Pedri to co najmniej najbliższa dekada a może 15 lat wspólnej gry. Do tego De Jong, który fajnie wczoraj zagrał.

W ataku Dembele, który potrafi grać na topowym poziomie. Ferran powoli się budzi. Raphinha ma naprawdę dobry pierwszy sezon. Nie wiadomo tylko co z Fatim.

Tak czy inaczej, przyszłość wygląda kolorowo.

A latem pewnie pozyskamy kilku gracz na zasadzie wolnego kontraktu: Ndicka czy Gundogan. A może wróci Messi. P

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?