La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1229 Culés

1

Brakuje takiego Freda a mamy jakiś czołg, ktory nie potrafi pilki celnie podac, nie ma przyspieszenia i nawet nie widac zadnej walki z jego strony

0

@ObiwanKenobi ja dziś czytałem ze był genialny, więc nie rozumiem

0

@tbas ciekawi mnie w czym był genialny. Ciagle niecelne podania, pierwsza bramka moim zdaniem częściowo na jego konto. Nie wiem co robił tam z piłką, że trafiła do Sancho.

1

@ObiwanKenobi No ale Kessiem, Roberto i bez formy Fatim i Ferranem i nie oszukujmy się średnia forma Lewego Xavi miał rozjechać bardzo dobry Manu który obecnie w PL jest w najlepszej formie

1

@tbas dziwne jest dla mnie to, że ciągle nie ma kim grać. Wypada Pedri i kreatywności nie ma, wypada Gavi i brak waleczności. Ataku nie ma bo ciagle wszyscy bez formy.
Zostaje tylko dopchać sezon po 1:0 i wzmocnić skład

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?