La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1202 Culés

0

Imo nic z Leo nie będzie i nie było. Wydarzył się być może jakiś ruch związany z nim ale nie w stronę transferu tylko może po prostu polepszenia stosunków. Po tych doniesieniach i ogólnym podnieceniu widać tylko ze cel mediów został osiągnięty, jest klikalność są profity. Oni nie maja obowiązku mówić prawdy i dobrze to wykorzystują dla swoich celów. Jakbym miał jedno życzenie związane z piłkarzami i nie mogłoby to być odmłodzenie Leo to byłby to wlasnie Last Dance w Barcelonie, ale jako ze jakiś tam staż kibicowania mam, to już wiem ze Messi nigdy nie zagra za czapkę gruszek. On kocha Barce ale tak samo kocha pieniądze których my nie mamy. Nawet jakby jakimś cudem udało by się dojść do jakiegoś kompromisu kontraktowego, tak czuje ze La Liga na czele z Tebasem nie dopuści do tego. Oni choćby mieli upaść to nie pozwolą zeby Barca się tak mocno wzmocniła.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?