La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 738 Culés

20

Wczoraj najlepiej ciupali Fati, ale niech gostek odda legendarnego "dyszaka" na plerach, ponieważ to jest profanatio – „zbezczeszczenie, znieważenie owego jakże legendarnego numeru ", również świetne zawody rozegrał Kessie, najsłabsi wg mnie to Lewy, ponieważ zazdroszczę mu sikora /żony bezglutenowej, w ogóle jestem typowym Polakiem, czyli zawistny na full wypas. Roberto to się nadaje za Starzyńskiego z Zagłębia Lubin, aaaa Fernando Torres w końcu po tylu latach ciułaczki, to załapał genialą formę w wieku 38 lat. Visca El Cataluyna /Wolne Sądy /Poczobut czy moja najukochańsza Pani Prokuratur - Ewa Wrzosek oraz Jan Piński /Tomek Sswejgert / Gąciarek czy Tuleya!!!

konto usunięte

0

@Don-Corleone Wolne Sądy, to te które np. uniewinily Niesiołowskiego? Wydając tak bzdurne wyjaśnienie, że Einstein by miał problem ułożyć do tego logiczne równanie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Zgadzasz się na sprzedaż Raphinhi za około 80 milionów euro?