La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1614 Culés

konto usunięte

5

Jakby do tego doszło, to już nie byłby takim talentem.


1

@Khajio Ból dupy o Argentynę xd już 2 miesiące mija.

konto usunięte

0

@Sysia11 Dokładnie dwa miesiące i jeden dzień.

2

@Khajio Poza tym to Brazole są przeceniani a nie Argentyńczycy, którzy mają normalne wartości rynkowe.
Alvarez,Enzo będąc Brazylijczykami mieli by wycenę 80 mln na transfermarkt.

konto usunięte

0

@Sysia11 Trochę tak i trochę nie. Ta zawyżona wartość bardziej spowodowana jest pozycją, niż narodowością, choć i ona delikatnie się odbija na tym. Brazylia po prostu masowo dostarcza jako takie "talenty" na pozycje, gdzie jest straszna posucha na rynku i na przestrzeni lat niesamowicie zyskała medialnie przez rywalizację Ronaldo z Messim. Wspomniany Alvarez byłby dużo wyżej wyceniany, gdyby nie Haaland, który wziął nieporównywalnie większy kawałek ciasta medialnego dla siebie. Bez niego spokojnie miałby dużo lepsze liczby i w internecie co chwile byłoby mówione o nowym Aguero, co każdemu musi pobudzić wyobraźnię.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?