- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1724 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
106
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
28 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1724 Culés
0
Ciekawą rozmowę przeprowadził dzisiaj Maciej Kot z Horngacherem.
Trener niemieckiej kadry miał powiedzieć Maćkowi żeby się nie poddawał. Jako taki wzór pokazał Wellingera. Pierwsze sukcesy Wellinger i Kot mieli w podobnym okresie czasu, lata 2015-2017.
Andi Wellinger był później w takim kryzysie że nie potrafił punktować w FIS Cupie, dla ludzi którzy nie są zorientowani to taka najniższa liga skoków, gdzie głównie skaczą juniorzy.
Myślę że jak przyjdzie po sezonie zmiana trenera w kadrze B to Kot ma szansę żeby jeszcze zaistnieć, no jednak 32 lata na skoczka z takim potencjałem to nie jest dużo.
1
@Criss18Barca naprawdę porównujesz indywidualnego mistrza i wicemistrza olimpijskiego, dwukrotnego indywidualnego wicemistrza świata do zawodnika, który mial raptem 1 dobry sezon w PŚ?