- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1561 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
56 odpowiedzi
doc
5
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Batys
5
Walicie czy nie?
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1561 Culés
11
piękny to był mój komentarz z listopada i celny ;DD
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12462842#comment-12462842
Popcorn w rękę możecie brać i czytać z tamtej dyskusji komentarze ;DD
@Pawel13sz @Coutinho007 @Kondziubarca @Barca1992 @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @Adi123456789 @AFA90 @MrPGG
1
@Lionel_Messi10 Ruścik szoł
1
@Lionel_Messi10 Mnie tam bawią tak samo ludzie zapatrzeni bezgranicznie w Messiego i Argentynę jak ci, którzy te Argentynę cisną.Najbardziej rozwala mnie fanatyczka @Sysia11 , która nienawidzi CR7,a Messiego wielbi nad życie
1
@Luciano99 Mordo mnie bawi to że ludzie cisną Leo, który wygrał wszystko już w piłce ale dalej przyjdzie jeden z drugim przyeb który będzie mu ublizał bo słaby mecz zagrał ehh, mam dość takich ludzi. :/ a CRa nie lubie za jego ego, sam wiesz ocb ;-)
@Sysia11 Ja ją bardzo lubię ;-)) po prostu lubi Leo i Argentynę i nie pozwoli powiedzieć na nich nic złego, coś jak ja ma Kobietka ;-))
1
@Luciano99 takie rzeczy które Messi robił z piłką np jak w 2012 strzelał tyle goli i to często grając jako cofnięty ... To normalnie demolka..... Nie widziałem nigdy żeby jakiś pilkarz zbliżył się do takiego stylu ....
2
@Lionel_Messi10 też mam taki komentarz jak wspominałem o tym że stawiałem na Hiszpanie, która przegrała pierwszy mecz... Na tym ostatnim mundialu stawialem tez na Argentyne, w którą byłem wpatrzony tak jak na Hiszpanie 2010 xD i co ??? Też pierwszy mecz w pape a na końcu win xdhaha
1
@Pawci023x To samo mam ;-))
2
@Luciano99 Nienawidzę CR? Nie lubię go.
Chłopie a o CR nie piszę.
Więc odklejenie nieźle.
2
@Lionel_Messi10 Najlepsze jest to,że ja nic nie pisze o CR od kawału czasu a mi jakąś nienawiść zarzucają.
Nie lubię go i tyle, przysłowiowo "mam go w nosie".
Tak to prawa wielbię Leo Messiego i cała Argentynę.
Leo odwiesi buty to mam już kolejnych idolowi w postaci Enzo,Juliana czy Alexis a.