La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1405 Culés

konto usunięte

3

Byłem na festiwalu pizzy w Pizza Hut. Za 6 dych jesz i pijesz do oporu. Roznoszą tylko kawałki pizzy, także próbujesz różnych.
Ja zjadłem 9 kawałków i czuje się jak balon, a znajomy zjadł 15... xD

22

@TheNekro94 Udowodnij, że byłeś :=]. Na jutro próbka stolca. Laboratorium się tym zajmie.

konto usunięte

3

@Danny Gaucho Na jaki adres wysłać?
Uprzedzam, że będzie tam wszystko, od oliwek po kiełbasę.

1

@TheNekro94 9 kawałków razem z ogonkami, czy te skrawki ciasta zostawiasz?

konto usunięte

2

@michal26 Z ogonkami. Rekord to podobno ponad 50, ale bez ogonków. Z ogonkami typ podobno wczoraj tam zjadł 28.

2

@TheNekro94 co prawda są to małe kawałki pizzy, ale i tak dla mnie to jest niepojęte w tym momencie.
Nie jem tyle co kiedyś.

W swoim rekordowym momencie życia zjadłem 19 kawałków kurczaka w KFC (wingsy). Myślę, że mogłem i więcej, ale się skonczyły.

Pizzy na festiwalu dałbym radę zjeść wtedy koło 15 z ogonkami a 25 bez.

Dzisiaj 50% tego

1

@michal26 Ja na głodnego z łatwością pochłaniam dwie standardowe małe pizze 32cm średnicy :D

0

@michal26 Te skrzydełka to pikuś, na głodniaka to i tak się ciężko najeść mniej niz 10-12 a ja z reguły duzo nie jem :D

0

@TheNekro94 Generalnie polecam. Fajna sprawa. Można spróbować nowych smakow

0

@LukaszFan dla mnie to i tak jest sporo. W sensie ja z reguły jadałem 2 razy tyle co inni.
@MysticCat nic mi to nie mówi xD
Wiesz...jak człowiek ma pusty żołądek to wiadomo, że zje więcej. Ja czasami i teraz jak jestem turbo głodny, to nie wystarczy mi zjeść "normalnego obiadu" :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?