La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1831 Culés

6

Ostatnio sprzątałem piwnice i że mam dwa monitory mi zalegające to wystawiłem na sprzedaż, taki ACER IPS bez żadnych rys, czy wypalonych pikseli 24 cale. Wystawiłem go za śmieszne 150 zł xD Jako, że nie chce mi się go wysyłać zaznaczyłem, że odbiór tylko osobisty bez negocjacji. Przez 2 tygodnie kur.. ludzie mi piszą, czy wysyłka możliwa, albo czy cena do negocjacji, to jest niesamowite, targować się przy cenie 150 zł za dobry monitor, takiej cebuli nigdzie chyba nie ma jak w tym kraju.
Mogłem odpisywać, że za darmo oddalem

7

@Medium czy jest możliwa wysyłka?

5

@Medium Kto sprzedawał na olx ten w cyrku się nie śmieje

5

@Esteban_ Monitor to tam ch.. Największe jaja są przy sprzedaży samochodu za 3/5k, kiedy ludzie przyjeżdżają z cała rodzinka, lub młodzi we dwóch plus dwie dupeczki. Raz przyjechał gościu z dwoma typiarami i nie wzięli samochodu, bo kolor brzydki xD

3

@Medium cebula jest nie tylko w Polsce, wystawiłem starego Redmi na marketplace Facebookowym w Holandii, bo kupiłem sobie IP, co chwilę wiadomości oszustów, że chętnie kupią, ale z ich wysyłka oni opłaca kuriera, albo oferty w stylu 60-70€ gdzie telefon był wystawiony za 120 w super stanie i z wieloma gratisami. Udało się go sprzedać dopiero na normalnym holenderskim marketplace odpowiednik naszego OLX, za 100€ bo już mialem dość czytania tych wiadomości i licytowania się.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Zgadzasz się na sprzedaż Raphinhi za około 80 milionów euro?