- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1055 Culés
Gorące dyskusje
martusiaaaa
1
macie jakieś sposoby które pomogą mi przekonać moich dzaiadkow żeby oglądać dzisiaj goata ?... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
Adi123456789
0
Ile macie wzrostu?
38 odpowiedzi
Jakchcesz
57
Ale mnie to denerwuje jak po ciężkim tygodniu chce się napić piwka, odpocząć, obejrzeć... » Czytaj dalej
8 odpowiedzi
Media
Sonda
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1055 Culés
16
Niesamowite jak eksperci z renomowanej placówki badawczej realmadryt.pl łączą wiedzę z różnych dziedzin. Barcelona używa dźwigni finansowych? Ekonomiści z notatnika wiedzą, że to przekręt. Random z Twittera insynuuje przeciwko Barcelonie, która demoluje real? Przekręt. Tylko z historią zawsze mieli problem. Sponsorowanie przez faszystów generała Franco i sędziowie w LM to niesitotne przypadki, o których szybko trzeba zapomnieć. Kiedy sędziowie pomogli Barcelonie? Ja bym się musiał cofnąć do dwumeczu z Chelsea, który i tak był dyskusyjny.
0
@krzysiobyczek Barcelonie zawsze pomagają. Realowi nigdy.
5
@krzysiobyczek Dwumecz z Chelsea, gdzie Abidal dostał kartkę z dupy xd Poza tym Realowi nikt nie pomagał... Jak masz białe stroje to spalony dopuszcza 1 metr różnicy.
1
@krzysiobyczek Jeśli mówisz o dwumeczu z sezonu 2008/09, to decyzji na korzyść Chelsea było co najmniej tyle, ile na naszą:
0
@cold_play Ale Iniesta strzelił, więc trzeba płakać, że Barcelonie pomogli sędziowie. Samo odwoływanie się do tak dawnych czasów jest śmieszne. Dziwnym trafem Barcelonie pomagają sędziowie, ale nikt nie umie przywołać przykładów.
0
@krzysiobyczek No właśnie o to chodzi! Przez ostatnie lata jedyne mecze, które ktoś wspomina w kontekście rzekomej pomocy nam, jest ten dwumecz z Chelsea i może sytuacja z Busim, z rywalizacji z Interem, którą przegraliśmy... Przez kilkanaście lat nic poważnego sobie przypominam. A np. o Realu to co sezon można rozmawiać, dziwne :P
1
@cold_play Nie pamiętam, żeby ktoś nazywał skandalem faul Benzemy na Donnarumie z zeszłego sezonu. Właściwie to nie pamiętam, żeby ktokolwiek poruszył ten temat.