La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1229 Culés

0

Kounde/Roberto-Araujo/Riad/Garcia-Christensen/N'Dicka-Balde/Alba

Taka linia obrony byłaby naprawdę bardzo dobra. Kounde gra dobrze na prawej obronie. Z kolei Pavard czy Dalot będą do wzięcia za darmo dopiero w 2024 roku.

Na spokojnie. Budowanie drużyny to jest proces.

0

@Sawik_10 zapomniałeś o Alonso
Ried jeszcze nie pogra w pierwszym składzie. Jak będzie w 18 to nie zagra nawet 400min w całym sezonie.
Alba tylko jak obniży wynagrodzenie o 50%. Być może Garcia pójdzie na sprzedaż

0

@Sawik_10 wywalić Roberto i młody Araujo jeszcze przecież dochodzi i jest git majonez.
Natomiast pragnę zauważyć, że to nie obronę należy teraz turbo wzmacniać (ktoś jednak za Pique przyjść musi) a pomoc i zwłaszcza atak, bo tam jest mizernie. W sensie jest Lewy i tyle. W pomocy przebudzenie De Jonga i duet Pedri-Gavi...no nie wygramy z tym LM. Musi tam być ktoś pokroju Bernardo Silvy i zastępstwo dla człapiącego Busquetsa.
No i brak skrzydła. Na lewej stronie jeszcze ten Balde robi szum, ale na prawej to mizeria totalna

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?