La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1480 Culés

konto usunięte

0

Vinicius w poprzednim sezonie 22 bramki, w tym "fatalnym" sezonie ma ich już 16, czy u nas ktoś z trójki Ferran Raphinia Fati wykręci lepsze liczby w tym sezonie? kurde moze on pajacuje ale jednak cos tam daje temu Realowi

konto usunięte

0

@supraomnes1 chłopie on ma 3k minut w nogach jakby przemnożyć minuty Ansu do Brzydalka to ci wyjdą podobne staty :P

konto usunięte

0

@supraomnes1 nie ma szans ani Fati ani saby torres tyle nie zdobędą

konto usunięte

0

@Explode 3k minut i zero kontuzji, chcialbym aby Fati tyle miał

konto usunięte

1

@supraomnes1 Benzema ma ponad 1k mniej min od Brzydala przez kontuzje i lepsze staty :P

0

@supraomnes1 nie zapominajmy że u nas jest sporo zawodników Dembele gra na zmianę z Raphinia a Fati z Torresem jeszcze był Depay.Jak można viniego porównywać z fatim po rocznej kontuzji to nieporozumienie

0

@Explode To dlaczego Fati tylu minut nie rozegrał? Porównanie z dupy, wejdzie ci jakiś rezerwowy na 5 minut, strzeli gola i będziesz przeliczał gole/minuty? Ta ilość minut z czegoś wynika, na ten moment Fati to wrak piłkarza z poziomem gry na Barcelonę B.

konto usunięte

0

@mkord odpowiedź jest prosta u nas mamy lepszych skrzydłowych od Ansu czy Ferrana, gdyby Brzydal grał u nas to grzałby ławę

0

@Explode Grzałby ławę w drużynie, która nie ma nikogo na lewe skrzydło... Nieźle odleciałeś. Kto niby jest lepszy z tych co wymieniłeś na lewe skrzydło? Przecież przez to, że nie mamy nikgo wartościowego to gramy 4 w pomocy, bo Xavi woli zmienić ustawienie niż grać kimkolwiek na LS.

konto usunięte

0

@mkord a Dembele to gdzie gra? w Espanyolu?

0

@Explode Na prawym skrzydle matołku, lewego nie mamy.

konto usunięte

0

@mkord no tak nigdy Dembele na lewej stronie nie grał matołku? idź lepiej spać bo takie głupoty piszesz że szkoda z tobą konwersować

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?