- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1480 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1480 Culés
0
Vinicius w poprzednim sezonie 22 bramki, w tym "fatalnym" sezonie ma ich już 16, czy u nas ktoś z trójki Ferran Raphinia Fati wykręci lepsze liczby w tym sezonie? kurde moze on pajacuje ale jednak cos tam daje temu Realowi
0
@supraomnes1 chłopie on ma 3k minut w nogach jakby przemnożyć minuty Ansu do Brzydalka to ci wyjdą podobne staty :P
0
@supraomnes1 nie ma szans ani Fati ani saby torres tyle nie zdobędą
0
@Explode 3k minut i zero kontuzji, chcialbym aby Fati tyle miał
1
@supraomnes1 Benzema ma ponad 1k mniej min od Brzydala przez kontuzje i lepsze staty :P
0
@supraomnes1 nie zapominajmy że u nas jest sporo zawodników Dembele gra na zmianę z Raphinia a Fati z Torresem jeszcze był Depay.Jak można viniego porównywać z fatim po rocznej kontuzji to nieporozumienie
0
@Explode To dlaczego Fati tylu minut nie rozegrał? Porównanie z dupy, wejdzie ci jakiś rezerwowy na 5 minut, strzeli gola i będziesz przeliczał gole/minuty? Ta ilość minut z czegoś wynika, na ten moment Fati to wrak piłkarza z poziomem gry na Barcelonę B.
0
@mkord odpowiedź jest prosta u nas mamy lepszych skrzydłowych od Ansu czy Ferrana, gdyby Brzydal grał u nas to grzałby ławę
0
@Explode Grzałby ławę w drużynie, która nie ma nikogo na lewe skrzydło... Nieźle odleciałeś. Kto niby jest lepszy z tych co wymieniłeś na lewe skrzydło? Przecież przez to, że nie mamy nikgo wartościowego to gramy 4 w pomocy, bo Xavi woli zmienić ustawienie niż grać kimkolwiek na LS.
0
@mkord a Dembele to gdzie gra? w Espanyolu?
0
@Explode Na prawym skrzydle matołku, lewego nie mamy.
0
@mkord no tak nigdy Dembele na lewej stronie nie grał matołku? idź lepiej spać bo takie głupoty piszesz że szkoda z tobą konwersować