La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1234 Culés

0

Ktoś z was stosowała agmatyne? Jak wrażenia?

1

@ranger3120 agmantyna jest nielegalna w UE chyba

0

@Aragorn33 https://ekstrakty.com/nootropy-w-proszku/agmatyna-siarczan-agmatyny

tutaj jest... dlaczego niby nielegalna? wydawało mi się, że wcześniej to było legalne :D

2

@ranger3120 Agmatyna, a ściślej siarczan agmatyny, należy do substancji o szerokim spektrum działania, które w niedalekiej przyszłości mogą zostać włączone w poczet preparatów dostępnych bez recepty lub leków, jednak ich obecny status wyklucza legalne użycie. Agmatyna to suplement zakazany zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i w Unii Europejskiej

https://www.activlab.pl/pl/blog/Agmatyna-suplement-zakazany/1144

konto usunięte

1

@ranger3120 jesli zalegalizuja ten syf to niech tez zalegalizuja zielsko.

0

@SteuerFreiMoney dlaczego syf?

poczytałem trochę artykułów, badań, wpisów na reddicie i ta substancja praktycznie nie ma żadnych skutków ubocznych, przy całej masie korzyści, więc tym bardziej pytam dlaczego syf :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?