- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 643 Culés
Gorące dyskusje
martusiaaaa
5
jak byliście młodsi dostawaliście szlabany/ kary od rodziców ? ( pytam z ciekawości bo moja... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Safinetka
7
Zimno, wieje i pada. A na dodatek wieczorem mecz dwóch arabskich drużyny. Trzeba się było... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
AmigoBlancos
10
Mozna mówić co się chce o Mbappe, że nie wygrał LM, że ma trudny charakter, ale jesli chodzi... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto wygra mistrzostwo świata?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 643 Culés
2
#okiemtyperaopisowo #19 - 11.02.2023
- Spezia traciła przynajmniej jednego gola w ostatnich 12 z 13 meczach wyjazdowych na wszystkich frontach. Kurs na to, że ich rywal Empoli strzeli gola [1.25] (godz. 15:00)
- W 13 ostatnich meczach z udziałem BVB wpadała przynamniej jedna bramka w pierwszych połowach. Kurs na gola w 1. połowie w rywalizacji z Werderem [1.26] (godz. 15:30)
- Brighton zdobywało przynajmniej jednego gola w ostatnich 10 meczach w Premier League. Kurs na to, że strzeli gola w rywalizacji z Crystal Palace [1.25] (godz. 16:00)
- AS Monaco zdobywało przynajmniej jednego gola w ostatnich 15 meczach. Kurs na to, że strzelą gola w rywalizacji z PSG [1.25] (godz. 17:00)
- Lazio zdobywało przynajmniej jednego gola w 10 z 11 ostatnich meczach w Serie A. Kurs na to, że zdobędzie gola w rywalizacji z Atalantą [1.26] (godz. 20:45)
__________________________________________
Powyższa rozpiska nie jest propozycją kuponu, a jedynie serią ciekawostek, która być może będzie dla kogoś inspirująca. W przypadku pomyłki - proszę mi zwrócić uwagę w komentarzu