La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1723 Culés

1

PIŁKA RĘCZNA LM

Wczoraj swój mecz z Elverum wygrał najlepszy zespół na świecie obecnie FC Barcelona 40-30:)

Powiększyli tym samym przewagę w swojej grupie i pewnie zmierzają po pierwsze miejsce:)
2 w grupie B ligi mistrzów jest Industria Kielce, która przegrała wczoraj mecz na szczycie z TKW Kiel, ale wobec wpadki Nantes wydaje sie że też zajmie pewnie 2 miejsce w Grupie B

w Grupie A przewodzi PSG, przez Veszprem i Magdeburg - te 3 zespoły maja sporą przewagę nad resztą
7 miejsce w tej Grupie zajmuje drugi polski klub Wisła Płock która wczoraj sensacyjnie wygrała u siebie z Magdeburg 25-24

z każdej z 2 grup do ćwierćfinałów awansują po 2 najlepsze zespoły, zespoły z miejsc 3-6 zagrają w play off o awans do ćwierćfinałów

na dziś w ćwierćfinałach są PSG, Veszprem, Barcelona, Industria Kielce

w Grupie A- Wisla jest blisko 6 miejsca dajacego prawo gdy w play off o awans do ćwiećfinalu:)

warto dodać że będący na granicy finansowej Industria Kielce w tym tygodniu sprzedała Remili do Veszprem, aby uratować skład do końca obecnego sezonu w oczekiwaniu na nowego sponsora - oby w końcu znaleźli:)

0

@lucca87vveszprem to nie wygra LM choćby nabyli jeszcze Hansena i Mema.

0

@Mezocyklon87
coś w tym jest w finale samym byli chyba z 4,5 razy

teraz doszedł Remili po sezonie Ludovic Fabregas do nich przejdzie kto wie:) może za rok wreszcie powalczą

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?