La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1258 Culés

6

Ciekawostka: Na meczu Marsylii z PSG nie bedzie Varu bo w Pucharze Francji zaczynają go uzywac dopiero od cwiercfinałów w górę xD Co za głupota. Francuski klasyk bez Varu


0

@GeraltzKatalonii Nigdy tego nie zrozumiem, jeżeli przekręcą kogoś złą decyzją teraz to jaki jest sens varu w dalszych etapach? Fikołek jakich wiele w tej nowoczesnej piłce.

1

@kuz Pewnie chodzi o koszta bo na tym etapie jest sporo drużyn z niższych lig.

0

@maroon Ale koszta tzn. zapłacą więcej za prąd bo uruchomią kamery? Zapłacą dla trójki sędziów więcej za to, że będą na var? Przecież przy tych pieniądzach w piłce to są grosze. Drużyny z niższych lig nie zasługują na traktowanie fair tak jak PSG czy Marsylia?

1

@kuz Nie znam się na tym ale być może tam w ogóle tych kamer nie ma na tych mniejszych stadionach i to generowałoby koszty dla tych klubów.
Edit - tutaj trochę piszą o tym systemie i o kosztach https://weszlo.com/2017/07/09/var-polsce-dlaczego-zabije-pilki/

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?