- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1567 Culés
Gorące dyskusje
kacperFCB_
32
@Karol145 widzę, że kolega lewak kultywuje złotą zasadę banteru politycznego "Daj lewakom... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
kodi77
68
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
draxidox
1
Konfederacji się stolik wywrócił i telefonu brak xDhttps://x.com/SzJadczak/status/206906344008624... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1567 Culés
16
Argentyna prowadzi rozmowy z Panamą w sprawie rozegrania towarzyskiego meczu 22/23 marca. @gastonedul
@Pawel13sz @Coutinho007 @Kondziubarca @Barca1992 @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @Adi123456789 @AFA90 @MrPGG
16
@Lionel_Messi10 znów z ogórkami będą grać, a potem przyjdą potęgi z Europy....( ͡° ͜ʖ ͡°)
10
@Barca1992 Potęgi takie jak Dania na MŚ.( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@Lionel_Messi10 Potężna Francja nie istniała do 80 minuty i prezentu Otamendiego.
Argentyna pokonała potęgi i jest na szczycie! :D
2
@Sysia11 Panama to znowu pewno Leo zatańczy i strzeli z 5 bramek. ;-)) ale niech strzela na potęgę i niech idzie do statystyk ;D
3
@Lionel_Messi10 mogliby o tyle zagrać z jednym rywalem co jest wyżej w rankingu FIFA, bo niewiele brakuje do Brazylii i głównie to.
Więc Panama mogłaby być, ale drugi rywal właśnie rankingowo wyżej by się przydał.
1
@mekston Podobno maja rozegrać też mecze z Maroko i Kolumbią, także jakby rozegrali te trzy mecze i je wygrali to możliwe żeby wskoczyli na pierwsze miejsce w rankingu FIFA.
2
@Lionel_Messi10 a z Belgia nie mieli grac?
Jakby wygrali 2 mecze z Maroko i Kolumbia to raczej na pewno wskocza.
0
@mekston Właśnie nic nie wiadomo kurka co z tym meczem w Buenos Aires z Belgią, może się odbędzie w marcu. ;-))
1
@Lionel_Messi10 @mekston Czytałem, że zamysł jest taki aby rozegrać spara z przeciwnikiem o niższej randze, żeby kibice mogli w pełni cieszyć się zdobytym mundialem:D 5/6 brameczek jest lepsze niż jakieś 2:1 z Belgia :D
4
@Sysia11 @Lionel_Messi10 @mekston @Comfortable_
Co do prezentu Otamendiego z rzutem karnym. Obejrzyjcie sobie jeszcze raz tą akcje od wybicia piłki i zobaczcie, że wystarczyło wybić ją na aut, a on próbował ją zagarnąć, a w tym momencie Muani wszedł przed niego i tak już został. Wyjątkowo głupie zachowanie, ale chyba poczuł się zbyt pewnie. Głupie wybicie piłki i nie byłoby całej tej dramaturgii...
2
@AFA90 Dokładnie,ale najważniejsze,iż nasza Argentyna jest Mistrzem Świata!
Nie mogę się doczekać kolejnych meczów Albicelestes. ;D
2
@AFA90 tak ale wlasnie dobrze by bylo tez ugrac to 1 miejsce w rankingu wiec stad - a rozumiem ze maja byc 2 mecze - 1 dobrze zeby byl z kims silniejszym
1
@mekston Jasna sprawa. Chętnie bym sobie zobaczył taką Belgię albo Anglików na Monumental :d