La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1493 Culés

7

Real już wyciąga swoje działa medialne, teraz będzie szczucie na sędziów że 29 fauli nie dało im wygrać meczu...
Nawet ich fani z notatnika, czyli w dużej mierze odklejeńcy zdają sobie sprawę, że Real na 20 strzałów oddał 1 celny i to po zmarnowanym karnym więc nie zasłużyli na wygraną, ale to nie problem, bedziemy teraz dyskutować o wielce bulwersujących sprawach 29 fauli.
Powiedzieć można, żeby się cieszyli, bo im chociaż te faule gwizdano, ale jakoś w mediach nikt Barcelony nie usprawiedliwiał z przegranego SPH 2021 po tym jak Bilbao wykonało 23 odgwizdane faule plus niezliczoną ilość tych, których już sędzia gwizdać nie chciał w tym jeden zawodnik wykonał 5 fauli taktycznych i nie otrzymał żadnej kartki (sławny zaprzęg z De Jonga) a mecz skończył się tym, że Messi dostał czerwoną kartkę za "uderzenie" Villalibre podczas gdy ten faulował go bez piłki.
To co było w mediach? Messi bandyta a Barcelona kompromitacja.
A co jest po porażce Realu? Uuuu Vinicius 10 razy faulowany, 29 fauli odgwizdano, nie dało się grać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?