La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1114 Culés

34

Od kilku lat poważnie analizuje mecze Premier League,oglądałem też wiele spotkań Arsenalu z tego sezonu.Po meczu mam pewną refleksje,dosyć kontrowersyjną,ale nie boję się wyrażać swoich opinii publicznie,co niejednokrotnie tutaj udowodniłem.Otóż uważam,że gdyby Arsenal strzelił dwie bramki,to wygrałby ten mecz i zainkasował by komplet punktów.Jest to oczywiście moja subiektywna opinia i nie każdy musi się z nią zgadzać,jednak proszę o kulturalne i wyważone komentarze,bez wyzwisk i docinek
Pozdrawiam Lucjan

konto usunięte

1

@Luciano99 Moim zdaniem dwie bramki nie dałyby im zwycięstwa.
Również pozdrawiam.

1

@Luciano99 Jesteś Goatem La Rambli!

1

@Luciano99 ja myślę, że do zwycięstwa wystarczyłaby im jedna bramka, pod warunkiem, że nie straciliby żadnej

1

@Luciano99 Mądrego to aż miło posłuchać

1

@Luciano99 użyłbym wulgarnego słownictwa ale prosiłeś o kulturalną wypowiedź wiec powiem tylko, że masz rację ;)

1

@Luciano99
Coś w tym jest :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?