La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1478 Culés

2

Potrzebujemy PO?
Ktoś wie co robi TEN gość?


1

@regatta52 Od 1 lipca 2022 roku jest bez klubu, jednakże ostatni raz na boisku był w 26 stycznia 2020 roku :-=]. Po Barcelonie (w sensie po zakończeniu kontraktu, bo w trakcie był wypożyczany przecież) poszedł do Besiktasu i tam zagrał tylko 7 spotkań, bo nie miał uprawnień do gry. Dlaczego? Tego nie wiem. Nie zagłębiałem się w temat ^ ^.

5

@Danny Gaucho @regatta52 mimo wszystko Douglas to gwarancja trypletu. Jak byl w Barcy to wygralismy tryplet.

0

@regatta52 Są jeszcze inne opcje. Aleix Vidal mało gra w Espanyolu, Nelson Semedo z Wolves, który też może chętnie by do nas przyszedł albo taki jeden talent z Milanu Amerykanin Sergino Dest. Może któryś z ni... Ohh wait...

konto usunięte

2

@Coutinho007 Destinho na początku wyglądał całkiem obiecująco. Z Semedo było tak samo. Może za słaby, a może nie dźwignął presji i wpadł w jakąś "sportową" Depresję

1

@AFA90 Od 2016 mamy mega pecha z obsadą Prawej Obrony i od lat umieszczamy tam średniej klasy pomocnika, który jest również średnim Prawym Obrońcą a i tak lepszym od Aleixa, Semedo, Wague i Desta... Jedynie Kounde dopiero teraz coś pokazuje aczkolwiek inny profil to jest bo on to taki Abidal Prawej Obrony, albo nie szukać daleko Pavard z tym że technicznie zjada Pavarda.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?