La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1971 Culés

0

Z racji, że mecz był na Canal + to znowu zapytam. Jak nasi grali? Dobrze, źle, brzydko, ładnie?

4

@Kgorecki2500 Dobrze

0

@Kgorecki2500 Co to za znaczenie gdzie był mecz? Nie masz dostępu do strims?

0

@Kgorecki2500 jak leci na eleven to oglądam w TV a jak na C+ to strumyk i tobie tez polecam

0

@konrad1661 Jestem uczciwym obywatelem i korzystam tylko z legalnych źródeł. Ale z ciekawości, mają tam polski komentarz?

0

@ParlesCuyol5 Oglądasz na pro-madryckim Eleven, a komentarz Cwiakaly odpuszczasz? Masochista

0

@insp1re Mi tak komentarz Ćwiąkały w ogóle nie siedzi. Jako ekspert jest dobry ale komentator z niego słaby. A Eleven ma miły komentarz jak dla mnie.

1

@Kgorecki2500 Oczywiście, że tak i czasami lepsza jakość niż na canal+online (miałem przez 2 lata)
Zrezygnowałem, bo cena 75 zł to jakaś porażka i jak masz dobrego neta to strimsy będą Ci pięknie śmigać

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?