La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1205 Culés

6

Jeśli patrzeć na czysty papier i na brak kontuzji, to od nowego sezonu mogliby mieć spoko skład.
https://zapodaj.net/d8a7d26c46945.jpg.html

konto usunięte

1

@HighestInTheRoom Ten 50 letni Thiago Silva to już chyba nie xD

0

@Emhyr To jest przykładowy skład robiony na szybko, wiadomo, że można trochę pozmieniać.

Np:
Kepa ---> Mendy
Azpilicueta ---> James
Badiashille ---> Silva
Zakaria ---> Kante

Możnaby coś fajnego z tego ulepić, ale tu potrzeba specjalisty, którym Potter napewno nie jest.

konto usunięte

1

@HighestInTheRoom Dla mnie ten skład wygląda miernie mimo tylu wzmocnień. Dużo piłkarzy takich na jedno kopyto albo niewiadomych. Nkunku na pewno nie będzie sobie tak hulał bo to Depayowy profil biega gdzie chce a w Chelsea to nie ma sensu jak grają ze skrzydłowymi których w Lipsku nie było bo grał sobie z Wernerem z przodu

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?