La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1406 Culés

konto usunięte

2

Musi powstać coś nowego w futbolu. Niekoniecznie w formacie Superligi, ale cokolwiek by utrzeć nosie UEFA i Tebasowi.

Superligę już zbudowali w Anglii, czas na coś naszego.

0

@MesQueUnClub96 Nie musi.

konto usunięte

1

@Kgorecki2500 nie no xD

konto usunięte

0

@Kgorecki2500 Czyli chcesz żeby za 10 lat w TOP4 LM były 4 angielskie kluby? Bo do tego to dąży

0

@MesQueUnClub96 Wystarczy, żeby Tebas nie przeszkadzał i wszędzie przestrzegano (normalnego) FFP a nie jak Chelsea.

konto usunięte

1

@Kgorecki2500 Ale będzie przeszkadzał a FFP nie będzie przestrzegane.

0

@MesQueUnClub96 Jak będą nakładane kary to będzie.

konto usunięte

2

@Kgorecki2500 Ale nie będą nakładane, z czym ty się łudzisz?

konto usunięte

2

@MesQueUnClub96 chłop jest taka konserwa w wielu sprawach, ze to szok xD

0

@MesQueUnClub96 Tak samo jak Superliga nie ma za zadanie "ratować" piłki nożnej tylko zapewnić dodatkowy hajs prezesom.

0

@DaPidejpi Tak, a co?

0

@Kgorecki2500
musi, obecnie PL ucieka finansowo reszcie, Liga Mistrzów od lat jest nudna jak flaki z olejem

w ogóle ten system 8 grupo po 4 zespoly jest tak nudny i przestarzały

już ciekawiej by było 4 grupy po 8 zespołów i po 2 wychodzą do ćwierćfinalów albo cos takiego

zreszta kogo inwtersują mecze Brugge, Porto itp.

owszem takei zespoły powinny mieć prawo gry ale ludzie chcą show chcą ciagłych meczów gigantów a małe kluby tylko jesli bedą wyraźnie wybitne jak choćby Ajax w 2018? czy tam 2019

0

@lucca87 Dla kogo CL jest nudna dla tego jest nudna. Tak jak jest jest dobrze a nie jakiś przerost formy nad treścią jak w USA

0

@Kgorecki2500
no chyba dla większości jest już nudna jak rozmawiam i coraz mniej osób niestety ogląda piłkę, a zespoły które graja w tej edycji w 1/8 to już w ogóle porażka, faza grupowa nudna jak flaki z olejem, a więcej meczy w grupie między dobrymi zespołami to lepsze widowisko

w USA masz show, rogrywki wygrywają na prawdę najlepsze zespoły a mecze play off są mega

zresztą w LM mogliby zrobić weekend z final four i też by się to lepiej sprzedało i oglądało bo obecny format jest przestarzały

0

@lucca87 No te "nudne" zespoły nie grają w 1/8 CL bez powodu a taka Barca nie. Gra się za umiejętności a nie markę

0

@Kgorecki2500
grają dlatego że trafiły do słabych grup i tyle i to jest fakt
nikt nie pisze aby ktoś grał za markę tylko aby podnieść poziom

włóż Brugge lub Porto lub BVB do naszje grupy zamiast nas to zobaczymy czy by wyszli

poza tym 6 meczów w grupie to trochę mało i wystarczą wałki sędziowskie i już cię nie ma

więcej meczy w grupie, więcej meczy pomiędzy najlepszymi i wtedy byłoby widowisko i wyższy poziom LM, a takto marketingowo LE w tym roku nie wiele odstaje od LM

a jak byłby ktoś na prawdę dobry to by i w takiej grupie 8 zespolowej udowodnił ze zasługuje na grę dalej

a takt mamy grupy śmierci, grupy śmiechu i w 1/8 całkowicie nudne mecze LM

to odsuwa kibiców

0

@lucca87 Mi pasuje tak jak jest (chociaż CL też ma zmieniać się na gorsze) dlatego będę przeciwko każdemu pomysłowi "Superligi" dla "najlepszych klubów"
Nie ma co zmieniać

0

@Kgorecki2500
czyli jak ci pasuje spadający poziom i zainteresowanie piłką to spoko

za kilka lat będzie miał rywalizacje angielską i szejkowską w LM jak Europa się nie obudzi

a jak kto jest mocny jak Npaoli to i tak w innym formacie by sobie poradził, ale przynajmniej uniknęlibyśmy nudnych meczów w 1/8 na poziomie LE

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?