La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1663 Culés

1

Jeśli już mowa o Isco, no kurde dla mnie to obok Iniesty najładniej prowadzący piłkę przy nodze zawodnik, nikt inny mi na myśl nie przychodzi. Szkoda, że sie wypisał z wielkiego grania w najlepszym wieku dla zawodnika, dupka zawróciła za bardzo w głowie


konto usunięte

3

@Medium Jak grał w Maladze to go chciałem w Barcy bo idealnie pasował ale niestety biali ukradli

3

@Medium Isco to zmarnował sobie karierę przejściem do Realu. To nie jest gracz dla prześcieradeł i jestem przekonany, że jakby był u nas, to by lepiej zaprezentował swój potencjał. On nie grali nigdy na holowników, tylko na szybkie piłki zwłaszcza za czasów Ronaldo i Bale, którzy byli ultra szybcy i wymagali szybkiej gry a nie ataków pozycyjnych. To samo co z Isco stałoby się też z Hazardem, gdyby sam sobie wcześniej nie zniszczył kariery burgerkami, tak samo Kubo którego nam ukradli za dużą kasę i ani minuty u nich nie zagrał bo nie ma miejsca dla zawodnika o tym profilu u nich.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?