La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1195 Culés

6

Dzisiaj w Dzienniku TVP informacja o Wielkiej Orkiestrze miała kilka sekund, bez żadnego materiału.
Za to cały program o tym jak kościół pomaga potrzebującym, a PiS daje rekordowe pieniądze na leczenie i na dzieci.
Prawdziwe oblicze telewizji "publicznej" w gorszym znaczeniu tego słowa.

0

@Przemek2323 specjalnie obejrzałem. I wcale nie był to cały program xD
Co Ty gadasz za głupoty? Po co?

0

@jacobFCB prawie wszystkie materiały były o tym jak PiS daje na wszystko pieniądze: na Ukrainę,na dzieci,na szpitale,na kulturę, na wszystko.
Plus standardowe walenie w Tuska przy okazji. Oglądaj uważniej.
Edit: był też materiał o armii,ale też w kontekście że dają kasę na rozwój, a Tusk to zwijał.
Oczywiście wszystko po to,żeby pokazać, że ta cała orkiestra gówno daje w porównaniu z PiS. Więc po co w ogóle o niej wspominać.

1

@Przemek2323 obie te gównostacje są siebie warte.
Mam to szczęście, że nie głosuję ani na koalicję ani na pis. Więc fajnie jest się z nich pośmiać.
Jedni opowiadają o tym jak jest cudownie, a drudzy o tym jak jest źle i jak dzięki koalicji będzie cudownie xD
Wyborcy koalicji to ponoc są wybitne jednostki i same wykształcone osoby.
Szkoda tylko że nie mają tak prymitywnych zdolności jak pamięć i wyciąganie wniosków xD

Cudne czasy dla kabaretów.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?