- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1260 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
20
Może to prezydent Ukrainy zdurniał ale to polski ma się starać ratować... » Czytaj dalej
43 odpowiedzi
Roobo
0
Najlepszy mundial według was w 21 wieku?Zdecydowanie RPA i Katar.W 2010r był mega klimat, otoczka... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Arden
0
Wymień dziwny zapach, który lubisz.
28 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1260 Culés
5
Ultrasi Realu Madryt wykonali obrzydliwy baner "Ana Frank jest z Atleti", który krążył wczoraj po meczu Bernabeu
Kibice Rojiblancos również byli wyzywani od Żydów.
A media milczą... Gdyby u nas zrobili taką akcję (jak np wczoraj) to już wszystkie serwisy i cały Twitter by huczały.
2
@HERORICH2 Wyzywani od Żydów xD
Komentarz usunięty
1
@KlonaZepan trudno się dziwić po tym jak zachowują się na rynku transferowym
0
@HERORICH2 Ma ktoś zdjęcie może? :D
0
@HERORICH2 Każdy ma swoich pseudokibiców, każda rasa ma wśród siebie rasistów, każda religia fanatyków. Tak niestety jest i będzie.
A to, że hiszpańscy kibice Realu słyną z tego, że są skrajnie prawicowymi faszystami, to nic nowego.
Ja jestem sprawiedliwy w swojej ocenię i nie trawię Realu i Atletico po równo.
4
@hayek https://mobile.twitter.com/Culernews/status/1619041110822899713
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@HERORICH2 czego spodziewać się po klubie przez dekady faworyzowanym przez przemiłego Franco... Jego rządy skończyły się w 1975, wcale nie trzeba miec 100 lat aby dobrze pamiętać tą erę. Fandom jest przesiąknięty jeśli nie uprzedzeniami, to tym "królewskim" poczuciem wyższości.
0
@HERORICH2 Jedni przed meczem dali trans z kukłą vinicjusza, drudzy odpowiedzili Anną Frank nie ma czym się podniecać. Pewnie ta Anna Frank to pstryczek bo Atletico jest prawicowe i dostali pstryczek od mającej lata świetności za sobą ultra sur która też jest prawicowa.