La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1019 Culés

1

Nie mamy pensji by dać Gaviemu kontrakt, a przedłużamy takiego placka jak Alonso....się nie zdziwię jak Gavi będzie chci odejść

11

@FCB24 kompletnie nie masz pojęcia jak działają obecne limity wynagrodzeń na nasz klub . Żeby się wypowiedzieć najpierw trzeba mieć rozeznanie w sytuacji ale nie dziwię się hejt na Alonso jest popularny to i post się fajnie sprzeda i zielone będą z niego

0

@Xxxbarca4ever Masz rację, Alonso nie zasługuje na hejt. TOP obrońca La Liga, piłkarz na miarę Barcelony. Do tego prawy człowiek, tylko kobietę zabił.

1

@AlexDark00 nie odnoszę się do jego formy tylko do tego że hejt na niego jest popularny wśród kibiców czy zasłużony czy nie to nie mnie to oceniać . A że zabił kobietę od tego jest sąd oraz stanowione prawo żeby takie sytuacje rozstrzygać także

1

@FCB24 Oraz Balde... Pensje mamy ale to nie jest nasza wina że ta świnia siedzi za sterami La Liga.

0

@FCB24 Tak, na pewno xD

0

@Xxxbarca4ever Od tego jest sąd xd Tak jak w przypadku Hajto xd Celebryta to nie poniósł większych konsekwencji.

0

@AlexDark00 to co masz do mnie o to pretensje czy co

0

@Xxxbarca4ever Bo głupoty piszesz. Dobrze wiesz, że nie poniósł odpowiedniej kary do czynu. Ja czy ty byśmy do dzisiaj za takie coś siedzieli.

0

@Xxxbarca4ever znam się lepiej pewnie niż Ty....ja jako pierwszy krytykowałem ten transfer i o dziwo miałem rację. Zero poziomu

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?