- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 973 Culés
Gorące dyskusje
norbi77
25
Dla mnie to skandal, że Messi nie wyleciał z boiska. Przecież to jest ewidentna... » Czytaj dalej
53 odpowiedzi
norbi77
11
I niech mi nikt nie wali głupot, że gwiazdy nie mają "immunitetów". Ilu zawodników "bez... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Borneo
0
Polska podpisala umowy o bezpieczęństwie z Anglią , Francją teraz z Niemcami.Rosja była... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 973 Culés
1
Zawsze się zastanawiam na cholerę tenisiści dyskutują z sędziami. I tak w 9 na 10 sytuacjach nic nie ugrają a tylko wybijają się z rytmu i koncentracji. Dowód pokazywany na Eurosporcie w tym momencie gdzie Serb do 5:1 i 30:30 był jak skała a teraz jest 5:4 i wygląda trochę jakby mu ktoś kij w tyłek wsadził :D
1
@budel17 myślał, że łatwy set będzie, rozluźnił się delikatnie, a teraz szuka przyczyny dookoła czemu jednak tak łatwo nie jest.
0
@Yoshi94 ale w zasadzie minimalny procent racji Serb miał tak jak komentator powiedział. Teraz żeby dojść i się wytrzeć ręcznikiem na takim dużym korcie to chwilę czasu zajmuje. Kiedyś jak podawali go chłopcy od piłek to było zdecydowanie sprawniej. Przez to czas 25 sekund bardzo często jest przekraczany.
2
@budel17 Jeden + pandemii że podawcze piłek nie robią już za służących xd