La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1140 Culés

3

To teraz zaczynamy skecz w stylu Monty Pythona pod tytułem :
"Terminarz"

Mecz Realu w 1/2 nie będzie się mógł odbyć w wyznaczonym terminie, bo jadą na klubowe mistrzostwa świata. Jeśli trafią na Barcelonę, nie będzie takiej możliwości także i w kolejnych tygodniach - z uwagi na puchary w Europie. Na 1-3 marca wyznaczono mecze rewanżowe. Już wiadomo, że wówczas mecz rewanżowy będzie pierwszym, a gospodarz rewanżu gospodarzem pierwszego meczu.

Jeśli Barcelona przejdzie United, mecz nie może się także odbyć przez kolejne dwa tygodnie. 19 marca jest ligowy klasyk, a potem przerwa na kadrę. Co za tym idzie, mecz będzie mógł się odbyć dopiero w dniach 4-6 kwietnia, o ile oczywiście, Real nie będzie musiał odrobić wtedy meczu ligowego


Wniosek: Aby uniknąć tego całego cyrku jutro muszą podgrzać kuleczki i sprawić, aby w półfinale nie było el clasico

0

@Pressinho Oczywiście że klasyk będzie w finale i to najlepiej w Arabii żeby $$$ się zgadzały :D

0

@Pressinho Na zakończenie dodam że losowanie jest w poniedziałek

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?