La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 370 Culés

0

twitter.com/creusfcb/status/1618713796348104704
Nic śmieszniejszego dzisiaj nie przeczytacie xD

1

@Tomo1989 Bez Gaviego nie ma po co na boisko wychodzić, razem z Araujo są serduchem tej drużyny.

5

@Tomo1989 Dobra ale gdzie to śmieszne bo chce przeczytać

1

@Tomo1989
Jestem ciekaw jakby to wyglądało z Antkiem, bo śmiem twierdzić, że mogłoby to bardzo dobrze chodzić.

1

@Tomo1989 Ubaw po pachy.

1

@Sau_Ron Bo Griezmann to nie grał w Barcelonie i to w dodatku kadrowo nieco mocniejszej... On zupełnie nie pasuje do tego stylu gry.

2

@macio_944
Kadra się zmieniła, gra się zmieniła. To jest co innego, niż to co było. W dodatku... jak na swoją złą grę nie miał złych liczb.

1

@macio_944 Z prawidziwą 9 i bez Leo myśle, że mógłby coś pograć.

1

@Sau_Ron Gra się zmieniła, że jest jeszcze bardziej "barcelońska" niż wcześniej, a więc Griezmann jeszcze bardziej byłby niedopasowany? Poza tym Griezmann był za Valverde, Setiena i Koemana, a więc grał w przeróżnych systemach i stylach gry i w żadnym nie był taki jak w Atletico. Powtarzam: on po prostu tutaj nie pasuje, on nie pasuje do gry bardziej pozycyjnej i cierpliwej. On się najlepiej odnajduje w zespołach grających bezpośredni futbol takich jak Atletico, czy Francja.

1

@Comfortable_
No dokładnie.

0

@Sau_Ron Valverde też miał dobre liczby. Albo coś pasuje, albo jest ciałem obcym.

0

@macio_944
Bardziej "barcelońska"? No chyba nie. Właśnie to się trochę pozmieniało. Już nie klepiemy w każdym meczu miliona podań, tylko częściej wykonujemy szybsze ataki. W dodatku sami chwalicie Xaviego, że wszystko wygląda z nim lepiej, więc czemu od razu myśleć, że Griez wyglądałby tak samo jak wcześniej?

0

@Sau_Ron "Bardziej "barcelońska"? No chyba nie. Właśnie to się trochę pozmieniało. Już nie klepiemy w każdym meczu miliona podań, tylko częściej wykonujemy szybsze ataki."

No właśnie to oznacza "bardziej barcelońska" ;)

0

@Sau_Ron Wczoraj ponad 600 podań, a u rywala raptem 200. Z Getafe ponad 800, z Realem 600 i tak dalej. Cały czas jest klepanie.

1

@macio_944 ""Bardziej "barcelońska"? No chyba nie. Właśnie to się trochę pozmieniało. Już nie klepiemy w każdym meczu miliona podań, tylko częściej wykonujemy szybsze ataki"
Czyli mniej gramy "barcelonśko" dlatego Griz, który się "nie odnajdywał" teraz miałby jeszcze większe problemy?
@Tomo1989 A jak mamy nie mieć podań jak drużyna gra w 10? Getafe też grało bardzo defensywnie.

1

@macio_944
No to gra staje się bardziej bezpośrednia. Przejście do szybkiego ataku z Griezem mogłoby być o wiele lepsze, niż jest teraz, bo wiedziałby co z piłką zrobić i nie trzymałby jej na środku, ale dobra, nie ważne. Masz swoje zdanie, ja mam swoje. Nie przekonamy się.

0

@Tomo1989
Ale staramy się wykonywać szybsze ataki i widać, że taki jest zamysł, tylko że u nas nie działa prawidłowo środek, bo nie potrafi szybko przetransportować piłki do ataku. Za długo się zastanawiają i nie wykorzystują kluczowych momentów, przez co muszą klepać.

0

@Comfortable_ W każdym spotkaniu tego sezonu mieliśmy minimum 500 podań. Nawet w klęskach w Monachium czy w Madrycie.

0

@Tomo1989 Przecież by mieć mniej niż 500 to byśmy musieli grać z kontry. 500 to wcale nie tak dużo.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Kto zostanie mistrzem Europy?