La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 840 Culés

2

Miałem nie kupować na premierę, ale patrząc na oceny to chyba jednak wybiorę się jutro do sklepu :D


1

@4drian0 Właśnie czytałem recenzje na Gry Online i jest zachwyt

konto usunięte

0

@4drian0 ale czego sie spodziewałeś krapu? to remek świetnej gry xd jesli chodzi o rozgrywkę i sama schemat , to jest ta sam gra czyli nic nie musieli poprawiać, tylko dodali nowa szatę graficzna i usprawnili detale jak np. bardziej przejrzysta mapa itp.

0

@4drian0 Mi się już pobiera na PS5 ;)

0

@wasacz dokładnie twórcy znaleźli wspaniały sposób jak zarobić a się nie narobić. Przerabiają te wszystkie klasyki i ludzie co w nie grali wiele lat temu lecą z mokrymi majtkami i płacą po 300 zł.

0

@wasacz Mogli zepsuć optymalizację np. i cieszy fakt, że nikt z recenzentów nie narzeka na spadki klatek czy bugi. Bardzo dobrze bo nie grałem w pierwowzór :)

1

@bartekvisca Co w tym złego? lepszy Remake gry sprzed 20 lat w którą sporo osób nie grało, niż trzeci czy czwarty Remaster jak to ma w zwyczaju robić Rockstarr czy Naughty Dog. Ci co nie grali to płacą po 300zł bo dla nich to taka sam nowość jak God of War Ragnarok.

1

@wasacz A to nie można zrobić crapu z remake? xD Sczególnie, że za grę brało się wiele osób niezwiązanych z serią.
I zmieniono całkiem sporo męczących mankamentów, schemat gry oczywiście zostaje ten sam, bo z jakiej racji mieli go zmieniać. Uwspółcześnili grę do dzisiejszych standardów.
https://www.gry-online.pl/newsroom/dead-space-remake-wprowadza-wiele-zmian-omawiamy-najwazniejsze-z/z423f09

konto usunięte

0

@4drian0 nie mówię ze to zła gra i sam wole zagrać w taki remek ale jak koledzy wyżej zauważyli tutaj się dużo nie narobili i cyk 300zł za remek, powinien kosztować o polowe mniej. @MesQueUnClub_87 dobra optymalizacja to powinna być podstawa każdej gry, ty za to płacisz.., to te firmy was przyzwyczaili ze dają wam nie dokończony felerny produkt , to nie jest normalne, gra na premierę powinna byc bez bugów nie powinno to byc luksusem xd rynek giereczek stał ci cyrkiem, na pc juz w ogóle zerowa kontrola jakości, wydają porty takiej calisto protocol, ghotam night (obie gry do dzisaj nie naprawione) czy ten nowy frospoken i to się dziej od lat . Liczy się tylko szybki zysk nie jakość.

0

@wasacz Ale do czego mnie przyzwyczaili? ja tylko stwierdzam fakt, że w ostatnim czasie wychodzi mnóstwo niedopracowanych gier. Przecież nie pieje z radości, gdy wychodzi zabugowana gra tylko to krytykuję, tak samo jak inni ludzie, więc finalnie odbija się to na słabszych ocenach danej produkcji. Tutaj oceny są wysokie bo najzwyczajniej w świecie nie ma się do czego za bardzo przypierdolić, gdyż wywiązali się z zadania. Pytałeś co mogli zepsuć to odpowiedziałem, że właśnie optymalizację dało się zepsuć, a to że "powinna" być idealna w każdej grze to jest oczywista oczywistość.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Kto zostanie mistrzem Europy?