- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1195 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
13
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Kessie
22
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1195 Culés
3
The Last Od Us serial vs gra. No widać pewne podobieństwa :p jak wam siedzi drugi odcinek? Jako fan gry jestem zachwycony
2
@Janas11224 Nie oglądam, czekam na cały sezon bo takie przerwy tygodniowe zabijają cały klimat IMO
1
@MesQueUnClub_87 +1, czekam też aż wyjdzie na pc, żeby po tylu latach w końcu zagrać.
0
@MesQueUnClub_87 a moim zdaniem takie oczekiwanie jest super. Wychowałem się na Grze o Tron i siadaniu co tydzień w poniedziałek wieczorem z całą rodziną i oglądaliśmy to wspólnie. Nie zamieniłbym tego na pochłonięcie serialu w 2 tygodnie.
0
@Janas11224 ja narazie po pierwszym odcinku i jak dla mnie temat okelpany w serialach milion razy i do tego wiało nudą momentami. Średnio to widzę dalej.
1
@Bobo25 w jakim np? The walking Dead? Przecież to zupełnie co innego
1
@joloskyy No każdy ma inaczej, jeden lubi tak, a drugi odwrotnie.
0
@Janas11224 no nie powiedziałbym, że coś zupełnie innego.
1
@MesQueUnClub_87 dla mnie tez spoko to oczekiwanie, ale rozumiem o co chodzi bo dużo znajomych tez się irytuje ze nie ma całego sezonu naraz
0
@joloskyy Podziwiam, ja jak oglądam anime, to czekam na cały sezon, bo oglądanie po 1 odc mnie wybija z tej ekscytacji.
0
@joloskyy a grałeś w grę lub znasz jej fabule?
1
@Janas11224 świat poapokaliptyczny (tu przez jakąś zarazę), po ulicach biegają coś ala zombiaki... przecież pełno tego w filmach, serialach...
To że różni się jakimiś tam szczegółami to normalne, ale ogólenie temat już tak oklepany że nie wiem czy może w tym "świecie" powstać coś nowego, świeżego...
Dodam tylko że nie grałem w grę, tylko to są moje wrażenia po pierwszym odcinku, na drugi jeszcze nie miałem czasu albo ochoty...
0
@Bobo25 No to to zupełnie co innego. Tutaj zombie to dodatek do historii i relacji między postaciami
0
@Janas11224 grałem połtorej godziny i zapis mi się zjebał i mi się odechciało :)