La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1096 Culés

44

Santos? Top haha

31

@Kessie zezłomował xD

konto usunięte

27

@Kessie Materiał na dobrego mema.

0

@Kessie dobrze, że jego Portugalia super grała...

27

@KlonaZepan Ale on się nie śmiał z naszej gry, tylko z głupoty tego pytania. Na bank trener, który ma swoją ekipę na mundialu ogląda sobie mecze jakiejś słabej reprezentacji, jakby nie miał niczego innego, ważniejszego do roboty...

konto usunięte

0

@kuz Znaczy masz trochę racji, ale to też nie tak, że oni tam tylko trenowali, jedli, grali i spali. Na euro 2016 bodajże Griezmann mówił, że śledzili ze sztabem szkoleniowym mniej ważne mecze w ramach relaksu i rekreacji.

1

@Kessie taktyczny xd nie mialem okazji ogladac ale teraz widze, że było ciekawie :D

1

@KlonaZepan Portugalia do meczu z Maroko to trudno było się przyczepić.

Nie licze meczu z Koreą bo to było spotkanie o pietruszkę dla nich, ale z Ghaną, Urugwajem czy Szwajcarią a szczególnie Szwajcarią grali bardzo dobrze.

Jeśli chodzi o samą grę to mecz Maroko - Portugalia nie można powiedzieć, że był nudny, a Portugalia miała swoje szanse. Oczywiście kadrowo stali dużo lepiej od Maroko, ale ich gra nie była zła na tym turnieju.

Dużo gorzej wyglądali na Euro 2020 np.

1

@Khajio W ramach relaksu i rekreacji, więc na pewno nie skupiał się na taktyce czy takich aspektach o które pytał ten pseudo-dziennikał.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?