- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1611 Culés
Gorące dyskusje
BorzyKrzys
34
Kiedy oni zrozumieją, że ośmieszają na razie siebie, a nie Skolima. "Żyłem w ciągłym lęku,... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
martusiaaaa
2
a ja mam może takie głupie, dziwne i dziecinne pytanie ale zapytam kiedy macie urodziny ? to se... » Czytaj dalej
46 odpowiedzi
FcPortoFan1999
6
Czy będę nosił głośnik na procesji...świetne pytanie ale Ja nigdy nie nosiłem głośnika.
25 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1611 Culés
0
Ja tam zawsze podejrzliwe patrzę w internecie na mężczyzn eksponujących swoje klatki piersiowe na profilowym. Nawet jeśli okazują się redaktorami xd. To zabawne, że mężczyźni w XXI wieku powielają wyznawanie toksycznej męskości, ale co kto lubi.
6
@Miracle_aligner ale jak laski wrzucają zdjęcia z dekoltami to jest git :D
Jak ma czym, to niech się chwali jak lubi
0
@mrboom widzę, że czegoś nie zrozumiałeś. Hm
0
@Miracle_aligner ale ja się odniosłem tylko do tego profilowego, a nie jego zdaniu o depresji i jak to nazwałeś "powielaniu toksycznej męskości"
4
@Miracle_aligner obroża i lateks założone dla swojej królowej?
4
@Miracle_aligner co ma piernik do wiatraka chłopie xD podobną opinię może wygłosić też karyna ze zdjęciem dzieci w profilowym.