La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1258 Culés

3

W następnej rundzie AO będzie niezłe meczycho z udziałem Dimitrowa i Djokovica, Bułgar jest w genialnej formie, tylko żeby psychicznie na mecz dojechał

0

@Medium z tą "genialną" formą to spokojnie - na razie miał rywali z dużo niższej półki - w genialnej formie to był 5 / 6 lat temu, kiedy grał np. kapitalny półfinał w AO z Nadalem albo wygrywał Finalsy.

0

@mekston Oglądałem jego mecze przed AO i wyglądał świetnie na tle topki

0

@Medium co on grał przed AO? W sensie o którym meczu mówisz - wygranym z Goffienem czy przegranym z Tsitsipasem?

Ale poza meczem 1/4 to 3 runda wydaje się najbardziej skomplikowana dla Serba.

Natomiast też Djoko grał z Dimitrovem 10 razy i wygrał 9 razy, a raz to przegrał po bardzo wyrównanym meczu do 2 wygranych na ziemi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?