La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1488 Culés

2

Na odejściu teraz Depaya zaoszczędzimy ok 4 mln pensji (bo klub ma koszt brutto pensji), 3 mln od Atletico, 4 mln ponad założenia za Superpuchar Hiszpanii.
Przez odpadnięcie z LM (był w budżecie zakładany ćwierćfinał) straciliśmy jak się podaje ok 20 mln euro. Teraz niejako 11 mln już odzyskaliśmy, jeszcze trochę, albo dobra gra w LE i jednak budżet uda się wykonać, dobre i to...

konto usunięte

0

@Destroyer_of_Worlds te 20 baniek za LM to "odzyskaliśmy" za sprzedaż Griezmanna.

0

@Explode kupiliśmy go w 2019 roku za 120 mln euro, podpisał 5 letni kontrakt, a więc amortyzacja to 24 mln/rok. Jeżeli (bo myślę, że tak będzie) oficjalnie go sprzedamy po tym sezonie za 20 mln euro, to wtedy będziemy mieli w budżecie -4 mln euro na sezon 2023/24.
Trzeba odróżnić sprawy finansowe od budżetowych, bo to nie do końca to samo.

konto usunięte

0

@Destroyer_of_Worlds tylko że te 20 baniek za Gryzaka nie było zawarte w budżecie, równie dobrze mógłby pójść za 0 mln i miałbyś te 20 baniek mniej

0

@Explode ale one dopiero będę, po sezonie...gdybyśmy go oficjalnie sprzedali w tym sezonie, to budżet by się rozleciał, bo trzeba by uwzględnić 28 mln euro kosztów/straty jeszcze.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?