- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1367 Culés
Gorące dyskusje
Sysia11
7
Piszesz, że bez Messiego Argentyna będzie jak Paragwaj? Chyba zapomniałeś, z kim porównujesz.... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Karol145
5
Może mi ktoś wyjaśnić skad wziął się fenomen diety keto? Przecież jedzenie samych potraw... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Karol145
3
Cytat z Inn Poland :"Wiktoria Brzoska, córka Rafała Brzoski, nie chce, by jej biznes definiowało... » Czytaj dalej
66 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1367 Culés
0
Macie jakiś pomysł na makaron, nie jakis typowy tylko jakas wariacja? Cos z krewetkami nietypowo albo ze szpinakiem?
Ewentualnie jakaś sałatka (nie gyros/cezar)?
Chciałbym zrobić coś innego i tak rozkminiam
Ostatnio nalesniki ze szpinakiem wleciały i serem i twarożkiem, ale chcę coś na ostro
0
@Zip z brokułami, kurczakiem i sosem śmietanowym i posypać serem, bardzo dobre, chociaż nie wiem czy to jakaś szczególna wariacja :D
1
@patryk355 brokuł odpada xD, myślałem tez o canneloni z mięsem mielonym, kurde niby pomysłów w bani sporo ale brak konkretnego i brak szczególnego smaka na dzisiaj
oby na kebsie sie nie skonczyło xd
0
@Zip https://uwielbiam.pl/przepis/cannelloni-ze-szpinakiem-2
0
@Zip jeśli aktualne to podsmaż na oliwie 2-3 ząbki czosnku i papryczkę chili, dodaj krewetki, chwilę smaz, a następnie dużo białego wina. Niech trochę wyparuje, do tego masło, pieprz, sól, odrobinę cytryny a na koniec ugotowany makaron tagliatelle i posyp pietruszką. Pychota;)