- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1443 Culés
Gorące dyskusje
Michael24
41
https://twitter.com/i/status/2081704566328828130Kiedy pomyślę, że już bardziej bezczelny ten... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Peciak
33
https://twitter.com/i/status/2081600862812610594 Wielokrotnie bywalem na tamtejszym SORze, ale z... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Jakchcesz
27
Kto wygra: Mourinho ze składem za 1,5 miliarda czy Hansi Flick który do roboty przyjeżdża... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1443 Culés
8
Ale ten puchar jest nikomu niepotrzenny w tej formule, ale uratowana szansa na El Classico, jedynie ze względu na to ten puchar mnie interesuję. Dobrze, że Real tego nie spieprzył teraz oby nasi teraz nie spieprzyli, Jak nie wygramy tego pucharu to będzięcie żałować? Mnie tylko wkurzy potencjalna przegrana bo to Real, a sam puchar mi wisi.
4
@Kamiloza91 Trofeum by się przydało jakiekolwiek, tymbardziej po finale z realem xD
0
@Kamiloza91 Puchar mi wisi, ale szkoda żeby trafił znowu do królewskich. Już wolałbym Valencie w finale.
0
@Kamiloza91 Jakiś tam hajs z tego być
0
@Kamiloza91 To teraz masz dwie szanse spieprzyć.Jak można mówić, że dobrze, że Real nie spieprzył????Jak nie Barcelona,to nie Real.Jak by była Valencia w finale,to byłbym spokojniejszy przed półfinałem,jak i przed finałem.Bo Realu się nie boję, ale jednak jakaś szansę na trofeum mają.Ja dam se paznokieć wyrwać za każdą przegraną Realu.Jak dostaniemy się do finału i wygramy to ok.Ale jak przegramy,to znów będę wysłuchiwał od kibiców Realu żarty.Pamietaj.Jak jesteś kibicem Barcelony,to Realowi życzysz zawsze przegranej.