La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1100 Culés

8

Dziś mega ważny mecz, powiedziałbym ze w aktualnej sytuacji jeden z najważniejszych w sezonie. Po pierwsze możliwe 3 pkt nad Realem po wygranej, po drugie utarcie nosa Atletico za akcje z Griezmannem, a po trzecie odbudowa formy, przed decydująca fazą sezonu, a kiedy jak nie meczem na Wanda z Atletico. Takie mecze często gra się łatwiej niż z „ogórkami”. Liczę ze dziś chłopaki zagrają na maxa i nie będzie to kolejny mecz do zapomnienia a może i załamania. Czas Panie Xavi zacząć wygrywać z topowymi drużynami, o ile taka można jeszcze nazwac Atletico Simeone

2

@Janas11224 Ja liczę że wygramy i będzie to analogiczna sytuacja jak rok temu, kiedy wygraliśmy z Atletico i po tym meczu zaczęła się nasza fajna seria zwycięstw i piękna gra... Będzie ciężko, ale wierzę że chłopaki po słabym wznowieniu rozgrywek będą bardzo zmotywowani na ten mecz...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?