La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1503 Culés

3

W niedzielę w programie „Woronicza 17” na antenie TVP Info doszło do niecodziennego zdarzenia. W pewnej chwili Jacek Bury wstał i rzucił w kierunku prowadzącego program ogórka. Jest pan swego rodzaju mendą - powiedział senator w kierunku redaktora Miłosza Kłeczka [wprost.pl].

Kłeczek jest mendą,ale jeśli gość przyszedł do telewizji z ogórkiem w kieszeni, to chyba zaplanował sobie tę zadymę.

https://youtu.be/GfbvC0-p9ZY

2

@Przemek2323 Albo to było jego drugie śniadanie.

2

@Przemek2323 Mają zwycięstwo w niemal w kieszeni, to po co takie zachowanie. To woda na młyn PiSu i oni to wykorzystają w kampanii wyborczej.

0

@Przemek2323 Bury tego ogórka położył przed prowadzącym, niczym nie rzucał. To kłeczek odrzucił ogórka w stronę Burego. Co do planowania, to przeczytaj co powiedział Bury, temat był o Orlenie, a jak to zazwyczaj bywa w tvp, z braku argumentów prowadzący zaatakował go o jego handel ogórkami z Rosji.

« Powrót do wszystkich komentarzy