La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1000 Culés

1

Jakie lubicie pić sety smakowe ?

4

@lucas/catalan Soplica pigwowa? TOP!

1

@mrboom jest spoko ale jeśli chodzi o Soplice to jabłkową najbardziej lubię

0

@lucas/catalan Lubelska Cytrynówka, klasyk przez duże K xD

0

@lucas/catalan soplica, czarna porzeczka

konto usunięte

0

@lucas/catalan jägermeister

0

@SteuerFreiMoney jager to inna kategoria :)

1

@FCBarcelona.pl oj nie, nie smakuje mi

@Lionel_Messi10 z lubelskich najbardziej lubię gruszkę od bidy napije się cytrynówki

0

@lucas/catalan nie ma nic lepszego od żołądkowej rześkiej Pigwa z Mięta.
Z lodówki smakuje jak złoto.

0

@lucas/catalan Żołądkowa z miętą top1 ostatnio a tak to całe życie waliłem Lubelska grejpfrut. Nie wyobrażam sobie natomiast jak ktoś może pić gruszkę, mnie sam zapach już mdli. No i ogólnie to czysta >>>>

0

@jacobFCB https://madeinkaszebe.com.pl/zdjecia/produkt/5714/3694/0x992/2m/product_nb.jpg
A nie piłem takiej ale czekaj to 90tka

@BulaKG grejpfrut nie mój smak

1

@lucas/catalan jest tez pół litra :)
W auchan kupuje czasem.

0

@lucas/catalan Lubelska Mango i cytrynówka

0

@BorzyKrzys podobno Lubelska mango ma zostać wycofana ze sprzedaży

0

@lucas/catalan wtf czemu

0

@BorzyKrzys nie wiem, tak słyszałem od sprzedawczyni w lokalnym sklepie

0

@lucas/catalan wszystkie są dobre poza kwiatem bzu i tych w czarnej butelce, ale najlepsze to cytryna-malina

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?