La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 687 Culés

1

Planuje niedługo zrobić ajerkoniak własnej roboty. Ktoś ma doświadczenie z tym trunkiem ?

2

@lucas/catalan no jasne. Ja z familia robie na święta zawsze.

0

@jacobFCB i jaki masz na to przepis?
Bo ja będę bazował od gozdka z instagrama ,,kocham gotować"

0

@lucas/catalan ja to robię banalnie prosto.
Pół litra spirytusu
15 żółtek
400 g cukru
2 puszki skondensowanego mleka niesłodzonego
2 łyżki ekstraktu waniliowego

Robię kogiel mogiel najpierw z jajek i cukru i dodaję powoli resztę składników.
Postoi w lodówce jeden dzień i jest pycha.

0

@jacobFCB widzę że po prostu robisz tego więcej a proporcje są podobne

1

@lucas/catalan robię jeszcze więcej bo mam zawsze spirytus w litrowych butelkach :P

0

@jacobFCB a te kupne ajerkoniaki są warte uwagi ?

1

@lucas/catalan nigdy nie kupowałem.
Ale to jest na tyle proste i niedrogie (Nie licząc spirytusu, najlepiej jakbyś miał jakiś "swoj" ;) ) że szkoda nawet kupować i pić jakiś syfon z gilem z marketu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?