La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1082 Culés

konto usunięte

1

Ludzie przestańcie pierdzielić o tym składzie że to źle a to nie dobrze. Niektórzy piłkarze jak Bellerin Araujo Kessie czy Tore nie grali od kilku lub kilkunastu tygodni. To kiedy mają grać jak nie w takim meczu. Busquets ostatni raz grał prawie miesiąc temu nie licząc tych minut w meczu z Espanyolem. Fizycznie piłkarze są na dobrym poziomie ale brakuje rytmu meczowego. Zaraz będziemy grali co trzy dni i niech każdy złapie trochę czasu na boisku. Zwłaszcza że Lewy nie zagra w lidze trzech meczów. Niewiadomo jak z urazem Gaviego. Potrzebujemy ludzi gotowych do gry już teraz a nie za miesiąc.

1

@Janiama No spoko ale czemu nie gra Garcia? Co on odwalił że nagle przestał być brany pod uwagę nawet w PK? O.o

0

@Janiama to prawda, nie narzekajmy ale jednak zastanawia sytuacja Garcii.... Mimo wszystko troszkę dziwna sprawa.

konto usunięte

0

@Azi Może jest słaby.

1

@Janiama a czego ty oczekujesz? Na tej stronie 3, może 4 osoby mają jakiekolwiek pojęcie na temat piłki.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?