- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1033 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
4
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
51 odpowiedzi
Kgorecki2500
12
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Ilka
1
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1033 Culés
1
Nikt mi nie uwierzy ale... Byłem pierwszym, niezachwianym kibicem Artety. Jak się komuś chce niech szuka w komentarzach
1
@jakub1906 o widzę kibic Sukcesu dopiero jak Arteta przejął projekt, to zacząłeś kibicować.
0
@Rust_Cohle kibic sukcesu od 2013 roku... Czyli generalnie jak kanonierom nie szło. Był tam wtedy ciekawy zaciąg, Cazorla i te sprawy.
2
@Rust_Cohle Odeswl się gość który zaczął kibicować LFC ja Ci zaczęli wygrywać :)
@jakub1906
0
@PatrykBarca ładnym farmazonem jesteś placku już pokoje fakt, ze nawet nie wyłapałes sarkazmu, ale czego wymagać po tobie
0
@Rust_Cohle Placek to bym Tobie z facjaty zrobił internetowy napinaczu. Ja nie wyłapałem sarkazmu, A Ty nie masz dystansu.....
1
@PatrykBarca wyzywanie bo ktoś napisał coś dla beki na jakiejś Rambli? Nieźle
0
@MesQueUnClub96 No ja nikogo nie zwyzywałem Dodi :) . Trzeba trzymać fason i nie byc miekką fają .
0
@PatrykBarca To masz nowy cel do realizacji w 2023roku w takim razie.
Zacząłeś słabo, ale może się odbijesz od dna. Elo i szukaj zaczepek dalej :D bo z czego pamietam to ty mnie ciągle oznaczasz, a ja mam w ciebie wylane xD
@MesQueUnClub96 to jest jakiś dzieciak xD lata jak piesek i mnie oznacza ciagle :D raz na rok mu odpisze to z radości pewnie merda ogonkiem
0
@Rust_Cohle Ale on bił raczej do Ciebie. Bo to Tobie puścił zwieracz. Ale szkoda czasu tłumaczyć....
Osioł nauczony jednej sztuczki , to dalej osioł.
0
@PatrykBarca jeszcze coś tam bełkoczesz? Smoczka Ci podać żebyś się uciszył bobasku?
0
@Rust_Cohle A idź zobacz czy Cię w kiblu nie ma.