La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1323 Culés

1

@fart Co to sie stało się z Bostonem xD

konto usunięte

0

@takisobiektos Boston się skończył

2

@takisobiektos Poczuzli ze nadchodzi potezny Brooklyn

2

@MesQueUnClub96 tak jak ty na tej stronie :)

konto usunięte

2

@Kessie w punkt
A i ten pod nim w sumie też.

konto usunięte

0

@Rust_Cohle skończyła to się twoja kariera w skupie złomu.

Nie chcieliśmy cię tu, ale teraz już zupełnie.

konto usunięte

2

@MesQueUnClub96 nie podpinaj się już tak żałośnie pod ten złom bo ty praktycznie nie istniejesz w tym uniwersum mimo że byś bardzo chciał xD
Nie uratujesz tym swojej marnej kariery na La Rambli xD
U ARE FINISHED

0

@takisobiektos A co to za podśmiechujki z Bostonu co? ;D
Gramy słabo i tyle. Gra opiera się w dużej mierze na rzutach za 3 i jak nie siedzi to nic nie gramy. Do tego słaba obrona i mamy to co mamy. ;)
@Encore No Nets idą mocno. Teraz przed NImi starcie z nr 1 na Wschodzie Bucks. Zobaczymy co się wydarzy w starciu Antek vs Durantula. ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?