La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1525 Culés

21

Ty robaczku płać mandat za niedokładnie odśnieżone auto, miasto może mieć wyebane w chodniki, mogą być oblodzone czy też zasypane xD


Jak uwielbiam zimę tak cieszę się, że już powoli temperatura jest na plusie. Jak widać Polski nie stać na kilkanaście centymetrów śniegu w zimę

konto usunięte

1

@marcin62 dokładnie, tak jak my możemy mieć mandat za nieoskrobaną szybę, tak osoby odpowiedzialne za organizacje posypywania i odśnieżenia dróg w momencie niewywiązania się z obowiązku też powinny dostawać mandaty. Zapewne wtedy problemu z ślizgimi drogami by nie było

1

@marcin62 Wczoraj dwoje ludzi przez to życie straciło, a pewnie setki się poobijało i połamało. Chyba mają prognozy na dzień do przodu, wiedzieli, że idzie fala marznących opadów. Szczególnie, że w większości miejsc to już właściwie końcówka sypania, bo na dłuższą metę idzie ocieplenie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?