- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 789 Culés
Gorące dyskusje
Sysia11
9
Piszesz, że bez Messiego Argentyna będzie jak Paragwaj? Chyba zapomniałeś, z kim porównujesz.... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Karol145
5
Może mi ktoś wyjaśnić skad wziął się fenomen diety keto? Przecież jedzenie samych potraw... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Karol145
3
Cytat z Inn Poland :"Wiktoria Brzoska, córka Rafała Brzoski, nie chce, by jej biznes definiowało... » Czytaj dalej
71 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 789 Culés
66
"To szalone, jak najbardziej lajkowane posty Messiego i Cristiano na Insta, pokazują ich największe osiągnięcia. Dla pierwszego jest nim zdobycie Mistrzostwa Świata (będąc przy okazji najlepszym zawodnikiem tego turnieju), dla drugiego - porównywanie do tego pierwszego."
17
@cold_play W punkt.
11
@cold_play nie no kurła… Jednak Ronaldo osiągnął więcej w swojej karierze, niż tylko „bycie porównywanym do Leo”. Można go nie lubić, ale to już umniejszanie na siłe.
2
@ToWinaSedziego Oczywiście że osiągnął ale to główne porównanie z Leo na punkcie którego gość ma kompleksy przegrywa w cuglach :)
5
@Antimadridista~ Dla mnie twierdzenie, że jego „największym osiągnięciem w karierze jest bycie porównywanym do Leo”, to odklejka na poziomie… siostry Ronaldo :)
2
@cold_play Ale to jest post z tyłka. Zanim Messi wygrał mundial to jego najbardziej lajkowanym zdjęciem była ta sama fotka co Ronaldo. A ludzie nie plusowali tych fotek, bo kogoś z kimś porównywali, tylko cieszyli się, że dwóch największych piłkarzy w historii brało udział w jeden kampanii reklamowej i wyszło takie kozackie zdjęcie. (ale to trzeba patrzeć obiektywnie na sprawę, a nie szukać jakichś fanatyckich teorii i degradować Ronaldo do poziomu pachoła tylko dlatego, że jest się fanem Messiego)