- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1597 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
4
@clyde jak oczekiwałaś komentarza to trzeba było oznaczyć ;p Nie ma tu czego bronić, Kacprzyk... » Czytaj dalej
122 odpowiedzi
Konradowskyy
18
30 stopni na zewnątrz, najlepsza pogoda jaka może być :)Oby utrzymało się to jak najdłużej.
20 odpowiedzi
MaziFCB
4
Jak rządził PIS to myślałem ze gorszej bandy złodziei, leserow i niekompetentnych osób nie... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1597 Culés
1
Jak raz na czas włączałem sobie Dissblastera do kawy czy do obiadu, to teraz już jestem całkowicie zniesmaczony, codzienne słuchanie w trakcie mundialu jak ta Argentyna jest słaba, i Scaloni to beznadziejny trener a tu nagle pyk - futbol zweryfikował. Jeszcze tak z 6 czy 7 lat temu jego filmy były całkiem do obejrzenia, tak już od paru lat równa pochyła w dół. Przecież tak porównać filmy Cwiakaly o podobnej tematyce, to jest niebo a ziemia, choć jemu tez zdarzały się odklejki
2
@sewciu50 Sodówa mu trochę uderzyła,jak był niezależny,to znacznie lepiej się go oglądało.
3
@sewciu50 gada bzdury, już od lat go nie oglądam. Dobry był ze skrôtami, odkąd ich nie ma, to parę filmików widziałem i żałuje do dziś.
1
@sewciu50 Był spoko jak cisnął real. Teraz jak próbuje być pseudo obiektywny to jest to słabe.
0
@Rewolucja123 mam tak samo